Мокієнко Віталій Григорович

Завідувач стоматологічного відділення

Лікар-стоматолог-хірург

Стаж роботи за фахом 12 років.

Закінчив Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія», м. Полтава,  у 2007 році за напрямком – стоматологія .

З 2007 по 2009 рік проходив інтернатуру з фаху «стоматологія» на кафедрі післядипломної освіти лікарів – стоматологів Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», м. Полтава.

3 2009 по 2010 рік проходив спеціалізацію за напрямком: «Ортопедична стоматологія», «Хірургічна стоматологія», « Терапевтична стоматологія».

З 2010 року працюю лікарем – стоматологом в МСЧ «Нафтохімік».

Проходив навчальні цикли та семінари з різних напрямків стоматології. А саме: клінічні аспекти відновлення жувальної ефективності знімними та незнімними протезами, відновлення твердих тканин живих та девітальних зубів прямим та непрямим методом, невідкладна допомога у практиці лікаря – стоматолога; біометрія естетики посмішки, захворювання пародонта та периімплантити, пластична та косметична хірургія ясен, практична гнатологія.

Сфера професійних інтересів – лікування карієсу та його ускладнень, пародонтологія, зубозберігаючі операції, відновлення зубів та зубних рядів прямим та непрямим способом, профілактика стоматологічних захворювань.