Про клініку

Медико-санітарна частина «Нафтохімік» – сучасний багатопрофільний лікувальний заклад, що має першу категорію акредитації Міністерства охорони здоров’я України та ліцензування в усіх напрямках лікувальної допомоги (Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України від 19.10.2010г.)

Медсанчастина обслуговує працівників понад 30 підприємств і організацій м.Кременчука, надає консультативну та діагностичну допомогу жителям Полтавської та інших областей. Щодня медсанчастину відвідує понад 700 пацієнтів, що перевищує проектну потужність в два рази.

Медико-санітарна частина оснащена високоінформативним, сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням провідних світових виробників медичної техніки: “Generаl Electric”, “Vacudent” (США), “Siemens”, “Medizon Electronik Lunenburg”, “HUMEN” (Німеччина), “Aloha”, “Olympus” (Японія), “Getting” (Швеція).

У медико-санітарної частини «Нафтохімік» в червні 2010 р. введений в експлуатацію новий мультизрізовий (64 зрізи) спіральний комп’ютерний томограф «Somaton Definition AS» фірми «Siemens». Мультизрізовий спіральний комп’ютерний томограф виготовлений в Австрії та сертифікований відповідно до міжнародних медичних стандартів. Для регіону – це ексклюзивна апаратура, оскільки даний томограф представляє нове покоління медичного обладнання фірми «Siemens». Подібними моделями комплектуються провідні європейські клініки і лікарні. Інноваційне обладнання відкриває нові можливості в діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань, і в першу чергу, це виявлення захворювань на ранніх стадіях, що гарантує ефективне лікування і високий відсоток одужання.

Фахівці медсанчастини – висококваліфіковані, досвідчені лікарі, які мають можливість підвищувати свій теоретичний і практичний рівень як на базі вітчизняних навчальних закладів, так і за кордоном.

Лікувально-діагностичний процес, застосовуваний в медико-санітарній частині «Нафтохімік» відповідає стандартам для надання медичної допомоги клієнтам страхових компаній, протягом багатьох років медсанчастина плідно співпрацює з провідними компанія страхового ринку України, в їх числі СК «Мега-поліс», СК «Провідна», АСК «Інго Україна», СК «Уніка», Страхова група «ТАС», СК «Українська страхова група», асистанськими центрами «Прем’єр-Асістанс», «СОС Сервіс Україна», «Смарт Ассітанс» і ін.

Медико-санітарна частина «Нафтохімік» пропонує найбільший в м.Кременчук перелік високоінформативних діагностичних досліджень: спіральна комп’ютерна томографія, ангіографія, коронарографія, рентгенографія, метросальпінгографія, екскреторна урографія, мамографія, ультразвукове дослідження; електрокардіографія, реовазографія, реоенцефалографія, добове моніторування ЕКГ і АТ, велоергометрія, пневмотахографія, аудіометрія, тимпанометрія, імпедансометрія, ректороманоскопія, цистоскопія.

Клініко-діагностична лабораторія оснащена сучасною аналітичною апаратурою. Діяльність лабораторії ліцензована і атестована «Свідоцтво про атестацію №0292КФ від 21.12.2009г». Лабораторія щорічно бере участь у державній Програмі міжлабораторного контролю якості досліджень. Клініко-діагностична лабораторія виконує понад 100 видів досліджень за такими напрямами: клінічні, біохімічні, гормональні, імунологічні, цитологічні. Багато видів досліджень можуть виконуватися в терміновому режимі (CITO!), протягом кількох годин.

Денний стаціонар – проведення лікування методом інтенсивної терапії, двозмінна робота, лікувальний процес у зручний для пацієнта час з дотриманням всіх медичних та санітарно-гігієнічних стандартів в умовах комфорту і максимальної уваги.

Стоматологічна допомога – консультації та лікувальні заходи фахівців стоматологів-терапевтів і стоматолога-хірурга, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, знеболювання і лікування зубів з використанням сучасних анестетиків і фотополімерних матеріалів, розробка програм лікувальних і профілактичних заходів.

Офтальмологія- лікування катаракти за один день. Провідним офтальмологом-хірургом України за сучасними методиками проводяться операції по лікуванню катаракти. Відбір пацієнтів на операцію і спостереження за пацієнтами в післяопераційний період проводять лікарі-офтальмологи медико-санітарної частини «Нафтохімік».

Прекрасно обладнаний операційний блок дозволяє проводити хірургічні та урологічні амбулаторні операції (з анестезією) та післяопераційним наглядом.

Фізіотерапевтичне відділення пропонує понад 40 видів процедур проводяться на сучасних апаратах, серед них: апарат пресотерапії та лімфодренажу; «Траккомп’ютер» – апарат для сухого витягування хребта та ін.