Дворцова Галина Вiкторівна

Лікар з функціональної діагностики

18 років стажу за фахом.

Освіту за спеціальністю “Лікувальна справа” отримала у Вінницькому державному медичному університеті ім. М.І Пирогова. Інтернатуру за спеціальністю терапія проходила на базі Української медичної стоматологічної академії у м. Полтаві.

З 2002 по 2004 рік працювала лікарем-терапевтом у Кременчуцькій першій міській лікарні ім О.Т. Богаєвського.

У 2004 році пройшла курси за спеціальністю “Функціональна діагностика” при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика і працювала на посаді лікаря з функціональної діагностики у Кременчуцькій першій міській лікарні ім О.Т. Богаєвського.

Проходила цикли тематичного удосконалення лікарів та відвідувала лікарські конференції за різними напрямками функціональної діагностики: кардіології, нейрофізіології, пульмонології та педіатрії. Володію різноманітними функціональними методиками обстеження серцево-судинної, дихальної, нервової систем у дітей та дорослих: ЕКГ, ПТГ, Холтер ЕКГ, ДМАТ, РЕГ, ЕЕГ.

Протягом останніх 9 років працюю лікарем з функціональної діагностики у МСЧ “Нафтохімік”, де і продовжую вдосконалювати свої практичні навички і розширювати досвід, працюючи з дорослими пацієнтами та дітьми.