Dr. BCCCA Adkin

Cancer Care

Першу освіту за спеціальністю «Дефектологія» я отримала в Київському Державному Педагогічному Університеті ім. А. М. Горького. Диплом практикуючого психолога отримала в Київському міжрегіональному інституті удосконалення вчителів ім. Б. Д. Грінченка.

Проходила навчальні цикли та семінари з різних напрямків психотерапії: когнітивно-бихевиоральная терапія, сімейне консультування, психосинтез, Еріксонівський гіпноз, емоційно-стресова терапія та інші.
Системну підготовку по психотерапії я проходила в Східно-Європейському Гештальт Інституті (м.Санкт-Петербург). Після проходила стажування в університетах і центрах сімейної медицини в Філадельфії (США, штат Пенсільванія).

У період з 2000 по 2003 роки виступала консультантом з питань психології в проекті Американського Міжнародного Союзу Охорони здоров’я «Інтеграція психічного здоров’я в сімейну медицину» (Київ-Філадельфія). В рамках проекту поряд з супервізією, проводила секції з психологічного консультування на міжнародних конференціях. Протягом 2004-2006 років була співробітником кафедри «Дитячої соціальної і судової психіатрії» КМАПО ім. П.Л. Шупика.

Протягом останніх майже 19 років працювала психологом в Центрі психотерапії та медичної психології Київської міської психоневрологічної лікарні №2, де і отримувала свій практичний досвід роботи з пацієнтами.

В роботі особливо цікавлюся психотерапією тривожних і психосоматичних розладів, чому і приділяю основну увагу в Центрі Психосоматики і депресії Універсальної клініки «Оберіг».