Удовицька Галина Іванівна

Завідувач фізіотерапевтичного відділення

Лікар – фізіотерапевт  вищої категорії, завідувач фізіотерапевтичного відділення.

Стаж роботи 42 роки, по фізіотерапії – 30 років.

Розпочала трудову діяльність санітаркою в лікарні швидкої допомоги в м. Дніпродзержинськ. Вступила до Дніпропетровського медичного інституту, закінчила Пермський державний медичний інститут в 1986 році, інтернатура з швидкої та невідкладної допомоги. Після закінчення лікар швидкої та невідкладної допомоги м. Пермь, пропрацювала 3 роки.

Першу освіту за спеціальністю фізіотерапія отримала в 1991 році – це первинна спеціалізація в м. Москва при військовій академії міністерства оборони.

Проходила навчальні цикли та семінари в різних напрямках медицини. Це офтальмологія, працювала лікарем – офтальмологом, навчальні курси по гастроентерології, курс навчання по мікрохвильовій резонансній терапії м. Київ інститут фізики живого. Вивчала метод лазеротерапії та пресо терапії  в інституті післядипломної освіти м. Київ. Крім консультативного прийому працюю на фізіотерапевтичному обладнанні це апарат лазерної терапії.

Кожні 5 років підвищувала свій професійний рівень на передатестаційних циклах та тематичних циклах по фізіотерапії.

Приймала участь у наукових конференціях та семінарах.

З 1994 року по теперішній час – завідувач фізіотерапевтичного відділення МСЧ « Нафтохімік», де отримую свій практичний досвід роботи з пацієнтами.