Александровська Вікторія Сергіївна

Лікар-стоматолог

Практикуючий стоматолог другої категорії.

7 років професійного стажу.

Направлення: терапевтична стоматологія.

У 2013 році  закінчила Вищий державний навчальний заклад України «Українська медична стоматологічна академія»,  за спеціальністю – стоматологія. Здобута кваліфікація лікар-стоматолог.

З 2013 р. по 2015 р. проходила інтернатуру в Кременчуцькій міській стоматологічній поліклініці №3 за фахом «Стоматологія».

По закінченню інтернатури отримала сертифікат №430 лікаря-спеціаліста за спеціальністю «стоматологія» від 25.06.2015 р. при Вищому державному навчальному закладі України «Українська медична стоматологічна академія».

Проходила навчальні курси та семінари з різних напрямків стоматології: терапевтична стоматологія, пародонтологія, гнатологія, хірургічна стоматологія, ортопедична стоматологія та ортодонтія. Маю більше 15 сертифікатів з проходження даних курсів та майстер-класів.

З 2015 року по теперішній час працюю у МСЧ «Нафтохімік» на посаді лікаря-стоматолога.

У 2017 році отримала спеціалізацію з фаху «Терапевтична стоматологія» при Вищому державному навчальному закладі України «Українська медична стоматологічна академія».

У 2020 році – тематичне удосконалення «Онкологія в стоматології» – ВДНЗУ УМСА м. Полтава. 2020 р. року присвоєна друга кваліфікаційна категорія за фахом лікаря-стоматолога.

В роботі особливо цікавлюсь сферами відновлення естетичних та функціональних параметрів зубів, а також сучасному лікуванні кореневих каналів та реставрації зубів.